• Welcome to Aliquam!
  • Recruitment is currently opened!
  • You can apply down below, in the "Applications" board.
Hello There, Guest! Login Register


Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Wniosek o zaaplikowanie do ekipy serwera
Thread Modes
#1
Code:
[list][*]Nick w grze:kubekj
[*]Dlaczego Ty?:Ponieważ umiem być miły, lubię pomagać innym i znam dobrze zarówno język polski jak i angielski, co pozwala mi komunikować się z graczami.
[*]Doświadczenie: Kiedyś z kolegą prowadziłem serwer, jednak projekt został przez nas zamknięty.
[*]Znajomość angielskiego: Tak jak wyżej napisałem - znam angielski dobrze i potrafię dogadać się z Anglikiem bądź Amerykaninem.
[*]Czy jesteś aktualnie w ekipie innych serwerów, jeśli tak, to jakich: Nie jestem w ekipie żadnego serwera.
[*]Ktoś nadużywa capslocka na czacie - co robisz?: Najpierw ostrzegam, jeżeli nie przestaje ponownie ostrzegam. Następnie kick z serwera, a potem ban.
[*]Ktoś nieustannie prosi o wyższą rangę - co robisz?: Tak jak wyżej - 2 ostrzeżenia, kick i ban.
[*]Coś o sobie - nie musisz się rozwlekać: Mam na imię Jakub, interesuję się grami komputerowymi (zwłaszcza Minecraft'em - dokładniej redstone), grafiką 3D i
tworzeniem gier, głównie w programie RPGMakerVXAce.  
[*]Inne:
[/list]
 
#2
Twoje podanie zostało odrzucone większością głosów. Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej jesiennej rekrutacji!
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)