• Welcome to Aliquam!
  • Recruitment is currently opened!
  • You can apply down below, in the "Applications" board.
Hello There, Guest! Login Register


Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Podanie na JMod'a :]
Thread Modes
#1
Code:
[list][*]Nick w grze: Grzegorz04
[*]Dlaczego Ty?: Interesuję się serwerem Aliquam.pl Chciałem się zaangażować ponieważ bardzo podoba mi się serwer i lubię pomagać graczom :]
[*]Doświadczenie: Miałem kiedyś sieć. Co do doświadczenia - Maszyny,Programowanie/Pisanie Pluginów. Co do umiejętności komend 10/10 :]
[*]Znajomość angielskiego: Swój Angielski ocenił bym jako 8/10. Nie popełniam błędów ale Angielski bardzo dobrze znam :]
[*]Czy jesteś aktualnie w ekipie innych serwerów, jeśli tak, to jakich: Nie. Aktualnie nie jestem.
[*]Ktoś nadużywa capslocka na czacie - co robisz?: Ostrzegam. Jeżeli gracz nie stosuje się do mojego polecenia myślę , że odpowiedni jest kick. Lecz jeżeli gracz nadużywa Capslocka Dał bym bana tymczasowego na okres 1 godziny
[*]Ktoś nieustannie prosi o wyższą rangę - co robisz?: Piszę aby nie prosił i to nie ode mnie zależy tylko od wyższej osoby z Ekipy Aliquam.pl
[*]Coś o sobie - nie musisz się rozwlekać: Interesuję się Komputerami//Programowaniem czy Pisaniem pluginów oraz pomaganiem innym :]
[*]Inne:
[/list]
 
#2
Denied. One of the requirements for applying during our Mid-Summer recruitment is to write your application in English. Your application is obviously written in Polish, so we cannot verify your English skills at all.
[Image: ALQBlackWF.svg]
Server Co-owner | Public Relations Manager

Contact me @ Discord: Feriach#5440
 
  


Forum Jump:


Browsing: 1 Guest(s)